Warning: The magic method Illdy_Entry_Meta_Output::__wakeup() must have public visibility in /home/tropicieleex/ftp/aktywni/wp-content/themes/illdy/inc/components/entry-meta/class-illdy-entry-meta-output.php on line 161

Warning: The magic method Illdy_Author_Box_Output::__wakeup() must have public visibility in /home/tropicieleex/ftp/aktywni/wp-content/themes/illdy/inc/components/author-box/class-illdy-author-box-output.php on line 50

Warning: The magic method Illdy_Related_Posts_Output::__wakeup() must have public visibility in /home/tropicieleex/ftp/aktywni/wp-content/themes/illdy/inc/components/related-posts/class-illdy-related-posts-output.php on line 65
Warsztaty dla NGO – Aktywni

Pierwsze działania projektowe przed nami. Już w maju odbędą się warsztaty dla społeczników i organizacji pozarządowych. 

Jak usprawnić działania organizacji w czasie pandemii? Po jakie narzędzia sięgnąć? Dlaczego wiele projektów – mimo wysiłku i czasu poświęconego na ich tworzenie – nie przekonuje ekspertów, oceniających wnioski?

Jeśli zadajecie sobie te pytania – zapraszamy do udziału w majowych warsztatach dla społeczników i organizacji pozarządowych!

Sposób na projekt

Pierwszą z propozycji, które przygotowaliśmy, jest Sposób na projekt. Warsztaty będą okazją do zastanowienia się, co zrobić, żeby zwiększyć szanse pozyskania środków na działania. Ważne: nie będziemy wypełniać pól przykładowego formularza krok po kroku. Zamiast tego skupimy się na sposobach planowania działań i krokach, od których warto zacząć. Spotkanie odbędzie się 29 maja 2021 (9.00-15.00).

Narzędzia online dla NGO

Jak korzystać z dostępnych narzędzi online w pracy NGO? Jak dobrać odpowiednie rozwiązania pod potrzeby organizacji? Na co zwrócić uwagę, żeby zwiększyć bezpieczeństwo danych? Drugie ze szkoleń – Narzędzia online dla NGO – odbędzie się w dniach 10-11 lipca 2021 (2 x 9.00-15.00).

Dla kogo?

Na warsztaty w pierwszej kolejności zapraszamy przedstawicieli świdwińskich organizacji pozarządowych, choć nie tylko. Żeby wziąć udział w spotkaniach nie musicie być członkami lokalnych NGO. Równie dobrze możecie reprezentować grupę nieformalną: klub seniora, szkołę, parafię czy – po prostu – zespół przyjaciół, którzy myślą o realizacji wspólnych inicjatyw w Świdwinie. Liczy się chęć działania.

Zdajemy sobie sprawę, że dla większości z Was działania społeczne są dodatkiem do pracy albo nauki. Dlatego też warsztaty odbędą się w weekendy – tak, żeby udział w nich nie kolidował z codziennymi obowiązkami.

W każdym z warsztatów może wziąć udział 20 osób. Aby zgłosić chęć udziału wypełnijcie formularz zgłoszeniowy (możliwe jest uczestnictwo w dwóch spotkaniach – prosimy o wypełnienie obu formularzy zgłoszeniowych).

Ze wszystkimi chętnymi skontaktujemy się najpóźniej na tydzień przed wybranymi zajęciami. W przypadku większej liczby zgłoszeń utworzymy listę rezerwową.

Kliknięcie w datę i tytuł wybranego szkolenia przeniesie Was do formularza szkoleniowego:

29 maja 2021 – Sposób na projekt

10-11 lipca 2021 – Narzędzia online dla NGO

Więcej o warsztatach dla organizacji pozarządowych i społeczników przeczytacie w tym miejscu

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *