Gdzie szukać informacji o działaniach lokalnych stowarzyszeń i fundacji? Co mają do zaoferowania społecznicy? Zapraszamy na stronę swidwin.org, która prezentuje 3. sektor w Świdwinie.

W Świdwinie jest zarejestrowanych blisko 50 organizacji pozarządowych. Oprócz nich inicjatywy na rzecz mieszkańców realizują grupy nieformalne i społecznicy. W ramach projektu Wspólne miasto staramy się pokazać ich działania z bliska.

Zrealizowaliśmy sesję zdjęciową, której efekty możecie znaleźć na naszej stronie. To jednak nie jedyne miejsce, w którym znajdziecie informacje o tym, jak wygląda 3. sektor w Świdwinie. Zapraszamy na stronę swidwin.org, która w jednym miejscu zbiera informacje o lokalnych organizacjach pozarządowych i społecznikach. Jeszcze więcej informacji czeka na Was na Facebooku. Warto dodać stronę do obserwowanych i być na bieżąco z ofertą świdwińskich stowarzyszeń, fundacji i grup nieformalnych. Choć zdecydowanie zachęcamy do włączenia się w ich działąnia nie tylko w charakterze obserwatorów!

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »