Za nami warsztaty dla świdwińskich organizacji pozarządowych i społeczników. Udostępniamy materiały z zajęć – powodzenia we wdrażaniu oddolnych inicjatyw!

Częścią projektu „Wspólne miasto” były warsztaty, dedykowane 3. sektorowi: świdwińskim organizacjom pozarządowym, społecznikom i wszystkim osobom, które chcą prowadzić lokalne działania. Za nami dwa spotkania.

Sposób na projekt

Pierwsze z nich odbyło się 29 maja 2021. Skupiliśmy się na tym, jak planować, tworzyć i realizować projekty. Przekonywaliśmy, że dobry projekt to coś więcej, niż poprawie wypełniony wniosek w generatorze i podpowiadaliśmy, o jakie elementy warto zadbać, żeby zwiększyć szanse na realizację działań. Relację z warsztatów znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Materiały szkoleniowe, przygotowane przez Jędrzeja Szynkowskiego, są dostępne TUTAJ.

Narzędzia online dla NGO

Drugie ze szkoleń przeprowadziliśmy w dniach 10-11 lipca 2021. Tym razem zastanawialiśmy się, jak wykorzystać aplikacje i zasoby sieci do usprawnienia pracy lokalnych organizacji pozarządowych. Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie danych, dzieliliśmy się narzędziami do optymalizacji zdalnej pracy i poruszyliśmy wątki marketingu internetowego oraz tworzenia prostych treści. Relacja ze spotkania jest dostępna TU.

Spotkanie przygotowała i przeprowadziła Joanna Stompel. Tablica Trello, zawierająca efekty pracy, jest dostępna TUTAJ (wymaga założenia konta w Trello).

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »